Қаныш Сәтбаев атындағы

дарынды балаларға арналған

мамандандырылған гимназиясы

Бір жылда48556
Бір айда4571
Бір аптада733
Кеше128
Тәулік65
Виртуалды қабылдау
Қойылған сұрақтар: 24
Жаңа сұрақтар: 0
Сұрақты беру
Оқыту материалын тиімді меңгеру үшін қандай әдіс формасы саған ыңғайлы:
Дауыс беру
сыныптастарыңмен топта жұмыс - 386
басқа формалар - 299
мұғаліммен жұмыс - 199
электрондық ресурстардан - 183
өздігінен білім алу - 118
Дауыс бергендер саны: 1185
Нәтижені көру
Үйірмелер

2021-2022 оқу жылының үйірме, секция кестесі

Үйірме аты

бағыты

жетекшісі

күні

 сынып

уақыты

1

«Айгөлек» би  тобы

үйірме

Зембаева Д.Н

Сәрсенбі,

сенбі

3-6

7-10

15.00-17.00

10.00-12.00

2

«Мұрагер» домбыра  тобы

үйірме

Жұмағали Мизан

Бейсенбі, сенбі

5-7

15.00-17.00

3

Медиаорталық

үйірме

Бисмильдина М.Қ

жұма

8

15.00-16.00

4

Ақпарат орталығы

үйірме

Абылгазина Э.Т

бейсенбі

10,11

15.00-17.00

5

Дебат

үйірме

Шаймарданова Н.Т

жұма

11

15.00-16.00        

6

Дебат

үйірме

Қонақбаев Е.М

бейсенбі

9

16.00-17.00

7

Дебат

үйірме

Идрисова І.Н

дүйсенбі

10

15.30-16.30

8

Туризм

секция

Мухитова А.Б

сәрсенбі

бейсенбі

7-10

15.30-16.30

11.00-12.00

9

Баскетбол

секция

Хавал Нұртай

сәрсенбі

6-10

15.30 -17.00

10

Волейбол

секция

Зупар Жанибек

сейсенбі

7-11

16.00-17.00

11

«Жас сарбаз» клубы

үйірме

Джамалбаев М.С

жұма

8

16.40-17.30

12

Атқыштар

үйірме

Джамалбаев М.С

сейсенбі

9

12.45-14.00

13

Заманауи графика

үйірме

Солтан Г.К

сенбі

6,8

10.00-11.00

14

Сәндік қолөнер

үйірме

Солтан Г.К

сенбі

6-7

11.00-12.30

15

Шахмат

үйірме

Жекебай Мақсатхан

сәрсенбі,

бейсенбі          

 сенбі

3-5

 

2-3

5, 6, 7

13.05-13.50

14.00-15.00

12.50-13.35

09.00-12.00

16

«Адал ұрпақ»

үйірме

Кушова А.С

сейсенбі

7-10

15.00-16.00

17

Робототехника

үйірме

Атик Б.В

дүйсенбі, сәрсенбі

7

10.00-11.30

 

2021-2022 оқу жылының спорттық секциялар кестесі

Секция атауы

Апта күні

уақыты

жетекшісі

1

Бадминтон

дүйсенбі

16.00

Мухитова А.Б

2

Теннис

Сейсенбі,

бейсенбі

16.00

11.00

Мухитова А.Б

3

Туризм

 сәрсенбі

15.30

Мухитова А.Б

4

Тоғызқұмалақ

сенбі

12.30-13.15

Зупар Жәнібек

5

Флорбол

бейсенбі

16.00-17.30

Зупар Жәнібек

6

Асық

Бейсенбі

15.00-16.00

Хавал Нұртай

7

Футбол

сәрсенбі

15.00-16.00

Хавал Нұртай